Skip to main content

Košík

Od roku 2020 sme začali so zberom prázdnych sprejov. Povaľovali sa po zemi napríklad v Petržalskom metre, Devínskom Presskame, Lamačskom tunely, pneuservise v Rači a iných miestach v Bratislave. Našli sme historické kúsky ako staré Montany Black s Béčkom, staré Španielske hardcory dokonca Aerosol art čo dokazovalo, že o danú problematiku sa tu  doposiaľ nikto nezaujímal.

Cez sociálne siete sme začali prízvukovať potrebu upratať si po sebe na miestach, kde sa chodí malovať a poskytli možnosť priniesť prázdne spreje ku nám do Nemecka, odkiaľ ich vozíme na vlastné náklady do zberného dvoru.

Všetky generácie sa začali postupne zapájať do tohto unikátneho systému až dodnes kedy je z toho zaužívaný trend. Kto by bol povedal, že práve často spoločnosťou odsudzovaní writeri vedia ukázať takúto disciplínu a záujem o životné prostredie.

V roku 2020 a 2021 sa podarilo týmito spôsobmi vyzbierať cez 1300kg prázdnych sprejov, zatiaľ čo v roku 2022 (január-máj) je to už viac ako 400kg.

Je to spolupráca nášho obchodu s Vami, ktorá je prospešná pre životné prostredie a planétu Zem.

Ďakujeme,

Tím graff shopu Nemecko

2 komentáre

  • The very next time I read a blog, I hope that it does not disappoint me just as much as this one. After all, I know it was my choice to read through, but I genuinely thought you would have something interesting to say. All I hear is a bunch of moaning about something you could fix if you were not too busy searching for attention.

Leave a Reply